مولر: با بدشانسی محض از چمپیونزلیگ حذف شدیم :: ورزش سهکد خبر: ۱۵۲۱۳۹۸/۳۱

زمان: ۰۹:۳۲  
۱۳۹۷/۰۲/۱۲

بازدید: ۳,۰۳۹توماس مولر، کاپیتان بایرن مونیخ معتقد است که تیمش در دیدار شب گذشته بسیار بدشانس بود که از چمپیونزلیگ حذف شد.

به گزارش “ورزش سه”، رئال و بایرن شب گذشته در مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر رفتند که بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید و رئال در مجموع با برتری ۴-۳ به دور بعد صعود کرد. بایرن موقعیت‌های بسیاری در این دیدار به دست آورد که با واکنش‌های خوب ناواس و خط دفاعی رئال همراه شد و راه به جایی نبرد. پس از بازی، مولر تیمش را بدشانس توصیف کرد.

 

 

 

 

او گفت:” نسبت به مونیخ بهتر بازی کردیم ولی باز هم یک گل به حریف هدیه دادیم.  نمی‌توان در دو بازی این اشتباه را تکرار کرد. بازی دیوانه واری بود و تمام تلاشمان را در طول آن انجام دادیم ولی در نهایت بدشانس بودیم. دروازه بان آنها (کیلور ناواس) بازی خیلی خوبی انجام داد.

 

خوش شانسی و بدشانسی دو روی یک سکه هستند. این بازی باعث ناراحتی بسیاری شد ولی نباید از آن شرمگین باشیم. موقعیت‌های بسیاری داشتیم. فرصت ‌های زیادی بود که می‌شد نتیجه را به کل عوض کرد. تیم ما کیفیت بالایی دارد ولی باید از خودمان سوال کنیم که چرا انقدر موقعیت هدر دادیم.”

You May Also Like

About the Author: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *